{ Hakkımızda }


Hakkımızda

1988 yılında henüz bilgisayarlar yaygın değilken siyah beyaz monitörle amatör dergi çalışmalarıyla başladığımız tasarım hayatımız, bunca sene içinde öncelikle İstanbul ve daha sonrasında 2008'den itibaren Kuşadası'nda hep öğrenme süreciyle geçti. Halen öğrenizyoruz ve öğrendiğimiz bilgi birikimlerini sizlerle paylaşamaya çalışıyoruz.

Kaliteli ve doğru hizmeti verebilmek, müşteri memnuniyetini kazanabilmek tüm firmaların ortak yanı ve çabasıdır. Sektörler kendi meslek alanlarında birbirine benzer, hatta aynı ürünleri kitlelere sunarlar. Birbirine benzer birçok ortak yanı olan bu firmaların içinde bazıları farklı ve tek olma özelliğini kazanır. Onu farklı kılan ise özgün çalışması, bakış acısı ve hizmeti sunuş biçimidir.                   
Reklam sadece alım satım ya da memnuniyet verme amaçlı değildir. Kullanacağız en küçük reklam ürünü dahi kartvizit bile olsa şirketinizin kişiliğini yansıtacak, sizi temsil edecek, insanlarla tanıştıracak, belki de hakkınızda ilk izlenimi yaratacak, en önemli araçtır. Lütfen ürün kalitemizi ve müşteri memnuniyetimizi deneyin ve siz karar veriniz.

Aslı Ajans Tic. Ltd. Şti. Kuşadası