{ BlokNot }


BlokNot

 

 

Bloknot Basımı

Küçük defter olarak işyerlerinde hem not almak hem de promosyon amaçlı kullanılan ürünleri bloknot denir. Özellikle firma logosunu üzerinde barındırdığından dolayı, bloknot basımı farklı sektörlerdeki şirketler için büyük öneme sahiptir. Pek çok çeşit altında üretimi gerçekleştirilen tasarımlar, firmanın amacına uygun olarak ele alınabilmektedir.

- Kapaklı bloknotlar

- Küp şeklinde bloknot çeşitleri

- Yuvarlak bloknot tasarımlar,

Bu gibi daha sınırsız şekil tasarımları açısından ele alınan bloknot baskıları için, günümüzde daha çok küp modeller tercih edilmektedir. Cilt konusunda ise yapıştırmalı, ferforajlı, yandan dikişli ve kapaklı ferforajlı model yapısı altında tasarımlar ele alınabilmektedir. Üretimi gerçekleştirilen tasarımlarda hem sayfalar için hem de kapak üzerinde logo kullanılabilmektedir. Ayrıca isteğe bağlı olarak farklı sloganlar ve resimler de kullanmak mümkün.

Kaliteli Tasarım ile Bloknot Basımı

Her ne kadar sınırsız bir tasarım üzerinden bloknot çeşitleri ele alınsa dahi; kullanışlı yapısıyla ve görseli açısından küp bloknot basımı daha fazla tercih edilmektedir. Tabii isteğe bağlı olarak bu yapılar değişkenlik gösterir. Sonuçta önemli olan rahat bir yazım imkanı sağlayacak kaliteli ürünlerin hazırlanmasıdır.

Etkin Bir Reklam Aracı İçin Bloknot Basımları

Firmanın logosu ve şirket sahibi isminin yer aldığı bloknot çeşitleri, etkili bir reklam aracı olarak bir adım öne çıkıyor. Diğer yandan kurumsal kimliği öne çıkaran, markalaşma yönünde etkin olanaklar tanıyan spiralli bloknot basımı ile diğer pek çok bloknot çeşitleri, kullanımı kolay ve sıra dışı tasarımlarla ele alınabilmektedir.

Diğer yandan şık bir görünüm sunan ve kullanışlı yapısıyla tutkallı bloknot basımı da profesyonel bir anlayışla üretimden geçer. Bu konuda kullanılan malzeme ve tasarımına bağlı olarak farklı fiyatlar üzerinden seçim yapabilirsiniz.

Her Yerde Rahatlıkla Kullanılan Kaliteli Bloknot Çeşitleri

Başta iş yerleri olmak üzere günlük yaşamda pek çok farklı yerde kullanılan bloknotlar, firmamız bünyesinde özel tasarım ile ele alınmaktadır. Bu konuda küp, spiralli ya da tutkallı seçeneklerinin yanı sırttan dikişli koparmalı bloknot ürünleri de kullanılabilmektedir. Hayatı kolaylaştıran ve etkin bir reklam unsuru olarak kullanılan bloknotlar, yoga ve firma ismi üzerinden uzun süreli en uygun maliyetlerle tanıtım imkanı verir.

Farklı Özelliklere Sahip Bloknot Ürünleri

Tasarım açısından kişisel isteklere bağlı olarak beklentileri karşılayacak pek çok değişik bloknot ürünü bulunmaktadır. Örneğin küp bloknot çeşitleri gün içerisinde masada sabit duran, özellikle iş hayatında telefon yanında tutulan ürünlerdir. Böylece firmaların logosu ve bireysel isim açısından uzun süreli tanıtım olanağı sağlar. Spiralli bloknotlar ise kolay not alma ve her yere taşıma olanağı nedeniyle öne çıkmaktadır.

Kağıtların bir araya getirilerek tutkal ile yapıştırmasıyla kullanılan tasarımlara ise tutkallı bloknotlar denir. Kapaklı muhafaza kutusu üzerinden kullanılan tasarımlar da sırttan dikişli koparmalı bloknotlar olarak kullanılmaktadır. Pek çok değişik tasarım altında bloknot ciltleme üzerinden gerçekleştirilen bu ürünler, fonksiyonel kullanım ve reklam konusunda en çok tercih edilen seçenekler içerisinde yer almaktadır.

Kuşe Kağıt ya da Amerikan Bristol kağıt üzerinden ele alınarak tasarımları gerçekleştirilen bu modeller, firmamız bünyesinde çok uygun fiyatlarla sunuluyor. Titiz bir işçilik ve grafik tasarım üzerinden ele alınan bloknotlar, kullanacağınız alana bağlı olarak her açıdan ayrıcalık sunmaktadır.

Çok Uygun Bloknot Fiyatları

Kişisel isteklerinize ve firmanızın tarzına bağlı olarak değişik bloknot çeşitleri arasından tercih yapabilirsiniz.

- Küp bloknot modelleri,

- Spiralli bloknot çeşitleri,

- Tutkallı bloknotlar,

- Sırttan dikişli koparmalı bloknot ürünleri,

Amacınıza uygun şekilde hem rahat bir kullanım imkanı sağlayan hem de etkin reklam unsuru olarak öne çıkan bloknotları, uygun fiyatlarla firmamız bünyesinde temin edebilirsiniz. Değişik ebat ve şekillerde ciltleme gerçekleştirdiğimiz bloknot modellerini, gün içerisinde not almak için kullanabilir ya da promosyon amaçlı da değerlendirebilirsiniz.

Önemli olan uzun süreli kullanabileceğiniz kaliteli ürünlere sahip olmanızdır. Bunu gerçekleştirebilmeniz için etkin çözüm yöntemlerimizle, en kaliteli bloknot ürünlerini sizlere sunmaktan memnuniyet duyarız.